Horoskopy

20. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 1. – symbol Ganéša

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, meditaci a modlitbu. Vhodné je nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i ostatním.

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne, a učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Štíru – ubývá

Tyto dny přinášejí impulzivnost a vášnivé reakce. Jsme zranitelnější a těžko snášíme kritiku a výtky.

Prospějí nám detoxikační a čisticí masáže, bylinné sedací koupele. Citlivější jsou vylučovací orgány, močový měchýř, věnujeme pozornost očistě a intimní hygieně. Můžeme propadat lítostivosti, depresím. Neřešíme partnerské ani pracovní problémy.

Luna je ve fázi ubývání, můžeme jíst více než v jiných dnech (netloustneme). Dopřejeme si jídla, kterým se jinak vyhýbáme – moučná, sladkosti, tučnější pokrmy. Pro plnoštíhlé typy je vhodnější dodržovat pravidla dělené stravy, naše tělo si odpočine.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře a vylučovacích cest.

Pro energii poslouží temně červená nebo žlutá barva. Z kamenů vybereme granát nebo karneol.

Krásnou vůní pro nás je pačuli a také neroli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.