Horoskopy

20. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 11. – symbol Kniha

Silný den, kdy se zaměříme na informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna ve Lvu - ubývá

Tendence těchto dnů je tvořivá; chceme si užívat a bavit se, vyrážíme do společnosti a za kulturou.

Ve dnech Luny ve Lvu se vyplatí pečovat o vlasy. Necháme si zastřihnout konečky vlasů, netřepí se a drží tvar účesu. Hlavním orgánem, který tento cyklus ovládá, je srdce a cévní systém, který aktivním pohybem rozproudíme. Cvičení bychom neměli přehánět; cítíme-li se unaveni, dopřejeme tělu odpočinek a relaxaci „s nohama nahoře“.

Ubývající Luna je příznivá pro nedělní rodinný oběd. Překvapíme své blízké a uvaříme sváteční jídlo, připravíme ty nejlepší lahůdky, na něž naše „kapsa“ i čas postačí. Náležitě si užijeme den nicnedělání, a dopřejeme si dobrý mok v podobě skvělého vína, whisky, koňaku nebo domácí pálenky.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Ideální barvou pro tento den je karmínová nebo bílá.

Pro energii můžeme vyzkoušet sílu granátu nebo zirkonu. Vůně kokosu nebo máty může vykouzlit příjemnou atmosféru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.