Horoskopy

20. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 7. – symbol Zvon

Čeká nás velmi zajímavý den. Spojení úplňku se dnem symbolu Hroznu znamená vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost a naplnění všech potřeb – duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby všechny bytosti byly šťastné.

Luna v Kozorohu – ÚPLNĚK

Úplněk ve znamení Kozoroha, vrcholí lunární cyklus. Přecitlivělí jedinci mají sklony k podrážděnosti, lítosti nebo depresi. Za úplňku se také zhoršují nemoci, a je známo, že stoupá počet nehod a kriminálních činů. Znamení Kozoroha v úplňku chce kázeň a napravování věcí.

Můžeme si udělat rituál: zapálíme zelenou svíčku (prosperita) a představujeme si pracovní úspěch, povýšení, zvýšení platu.

Pro tento den se hodí tmavé barvy, černá, temně modrá v kombinaci se světlými doplňky. Jedním z nejkrásnějších a nejsilnějších kamenů je křišťál nebo černý turmalín. Celý svůj osobní prostor vykouříme šalvějí nebo kopalem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.