Horoskopy

21. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 21. 3. – symbol Trubka

Tento den, kterému vládne symbol Trubky se hodí k analytické vibraci znamení Panny. Dokážeme třídit potřebné a zavádějící informace, které nás obklopují. Žijeme v době „informačního smogu“, a proto je důležité si umět vybrat, co nás obohatí a posune, a co naší mysli neprospívá a přináší negace.

Luna ve znamení Panny - přibývá

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Citlivější je zažívání; vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru, doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Za přibývající Luny se snažíme omezit příjem kalorických potravin. Méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám kefír, nebo syrovátka.

Vyhneme se konzumaci tučných a kořeněných jídel, operacím v oblasti střev a zažívacího traktu.

Doporučuje se barva země – hnědá nebo různé tóny zelené.

Náš outfit krásně doplní šperky s krásným zeleným malachitem nebo uzemňujícím pyritem.

Vůní dnešního dne může být rozmarýn nebo ne příliš silná esence z jalovce.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky střevo Panna Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.