Horoskopy

21. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 5. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Je silný úplňkový den; děláme si pořádek především ve vztazích k ostatním lidem. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem.

Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Štíru/Střelci ÚPLNĚK

Úplněk ve znamení Štíra - silný, transformační den! Mnozí z nás dokáží udělat velký krok směrem k proměně. Probouzí se naše intuice, moudrost, pochopíme kruh zrození, života, smrti a znovuzrození. Uděláme si rituál: svůj prostor vyčistíme - vykouříme - bílou šalvějí. Použijeme černou svíčku (kdo ji snese), jinak tmavě modrou. Soustředíme pozornost na vyřešení zdlouhavých problémů, ukončení sporů; děkujeme božskému Zdroji za podporu.

Můžeme udělat revizi svého života ve všech důležitých oblastech. Zbavujeme se zbytečných věcí, ale i přežitých myšlenkových vzorců. Plánujeme a děláme předsevzetí do budoucna. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor kadidlem, barvou je moudrá a žlutá, živlem voda. Zapálíme modrou nebo žlutou svíci, a prosíme o řád ve svém životě, o nalezení pravé míry a rovnováhy. Děkujeme za všechny zkušenosti, odpouštíme sobě i ostatním.

Dnešní den je vhodná vibrace modré, bílé nebo žluté barvy. Oceníme krásně modrý kámen larimar nebo girasol. Osobní prostor provoníme kopálem nebo eukalyptem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.