Horoskopy

21. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 21. 8. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Beranu - ubývá

Tyto dny přejí změnám a novým začátkům, chceme poznat nové lidi, mít zajímavé zkušenosti.

Luna je v Beranu v ubývající fázi; nedovolujeme okolnostem, aby nás ovlivnily! Bráníme se stresu a dbáme na to, abychom splnili vše, co jsme slíbili. Vyhneme se tak mnoha starostem a zbytečným problémům. Dáváme pozor na smyslové orgány, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Uděláme si čas jít do přírody, do lesa, k vodě.

Omezíme kávu, čokoládu, alkohol; hrozí zvýšené riziko bolesti hlavy. Hodně pijeme, a pitný režim doplňujeme ovocem a zeleninou. Nejvhodnější jsou melouny, které jsou močopudné a pročistí naše zažívání. Ze zeleniny vybíráme luštěniny, cukety, lilek a papriky, které můžeme podusit; nebo naložit, a dát na gril.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Zajímavou kombinací je červená s modrou. Z kamenů je tím pravým rubín nebo sodalit. Svůj osobní prostor provoníme vůní šafránu nebo citrónové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.