Horoskopy

22. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 10. – Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly, i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna v Raku - ubývá

Dny, kdy citliví jedinci podléhají náladám, vyhneme se stresujícím vlivům.

Pozornost zaměříme na svou hruď a prsa, která sprchujeme, masírujeme a aplikujeme pečující, výživné krémy. Další citlivé oblasti jsou játra, žlučník a plíce. Přečteme si knihy o psychosomatice a zjistíme si, jak souvisí naše psychika s naším tělem a jeho problémy.

Naše zažívání může trpět výkyvy naší psychiky, jíme pravidelně a v malých porcích. Preferujeme svá oblíbená jídla, snažíme se udělat si radost něčím „dobrým“, a nevyčítáme si, že hřešíme. Naší psychiku zklidní čaj z meduňky nebo kousek kvalitní hořké čokolády.

Elegantní kombinací je růžová s béžovou. Jemným kamenem je kunzit nebo prehnit.

Dnes vyzkoušejme vůni skořice nebo pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.