Horoskopy

22. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 22. 3. – symbol Had

Dnešek bude náročný, podle lunární magie tzv. „satanský den“, čekají na nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti.

Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna ve znamení Panny – přibývá

Dny klidné energie, pořádku; dokážeme zvládnout různé pracovní resty.

V cyklu Luny ve znamení Panny se doporučuje věnovat pozornost údržbě celého těla, zajít k odborníkům na masáž, např. olejovou nebo medovou. Nechat si upravit vlasy – nový střih, barva či prosvětlující melír vydrží déle. Pěstíme pokožku celého těla, vyzkoušíme např. ajurvédské, léčivé krémy a oleje.

Ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; díky této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmání: mátu, šalvěj, fenykl.

Příjemně na nás bude působit vibrace modré nebo zelené barvy.

Kamenem dneška je fluorit, který může mít zelenou, žlutou, fialovou i růžovou barvu.

Prospěje nám vůně máty nebo zklidňující esence heřmánku.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie máta Panna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.