Horoskopy

22. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 5. – symbol Zvon

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Den sílící ženské energie – Bohyně. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Vyjdeme si do přírody, objímáme stromy, pozorujeme západ slunce a radujeme se z bytí, tady a teď.

Luna ve Střelci - ubývá

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

Nepřetěžujeme kyčle, boky, holeně. Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti. Dopřejme si kyslíkovou kúru, vyhladí nám vrásky, a dýchání s přístrojem Oxygen osvěží celé tělo.

Nejíme ostré a slané pokrmy, uvaříme si boršč, dušené kedlubny, připravíme hlávkový salát, nebo cuketu na římském kmínu. Gurmáni jistě ocení suši restaurace. Uvaříme si čistící čaj pátera Ferdy – l lžíce dubové kúry, 1 hrst přesličky, 4 hřebíčky, 3 kuličky nového koření. Dáme do ¾ litru vody, povaříme 8 min. Scedíme, a pijeme po doušcích po celý den.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí. Pro sváteční nedělní den zvolíme kombinaci oranžová – hnědá. Krásným doplňkem bude šperk s českým granátem nebo tygřím okem. Vyzkoušejte omamnou vůni opia nebo pačuli.

Sdílejte článek
Štítky Oxygen

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.