Horoskopy

22. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 7. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i s energii. Bude to náročný den. Nezačínáme nic nového v oblasti pracovní, ani osobní.

Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v životě změnit k lepšímu - zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i na úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme v příhodnější lunární den.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Vodnářská energie je svobodomyslná, všechno chceme dělat po svém. Zajímáme se o duchovno, vzděláváme se.

Vzdušné vibrace Vodnářů potřebují pohyb: uvážlivě střídáme fyzické cvičení a relaxaci. Provádíme dechová cvičení, krevní oběh podpoříme sprchováním, uděláme si čas na saunu.

Věnujeme se i „údržbě“ těla: zastřihujeme nehty, depilujeme chloupky a pečujeme o nohy, především o lýtka a stehna. Je nejlepší doba k barvení a tónovaní vlasů.

Přednost dáváme lehké celozrnné stravě, kterou naše tělo nemusí dlouze trávit, a my máme dost energie na další aktivity. Můžeme se inspirovat východní kuchyní: hlavní roli tam hraje zelenina, a rýži a maso používají jen v menší míře. Pijeme čaje - yerbu maté, čaj s houbou reishi, nebo domácí ovocné směsi.

Zelenou barvou v kombinaci se stříbrnými doplňky nic nezkazíme. Krásně se v našem výstřihu bude vyjímat přívěsek s měsíčním kamenem nebo prstýnek s nefritem. Můžeme vyzkoušet jemnou vůni leknínu nebo omanu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.