Horoskopy

22. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 22. 9. – symbol Kniha

Silný den. Zaměříme se na informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co ne.

Luna v Blíženích – ubývá

Luna v Blížencích je roztěkaná. Snažíme se koncentrovat na vše, co děláme.

Vzdušná Luna v Blížencích nás nutí k pohybu, cvičení, a být co nejvíc venku, na čerstvém vzduchu. Uděláme si čas a protáhneme celé tělo, zajdeme si na ukázkovou hodinu pilates nebo jógy. Pro pocit spokojenosti si zajdeme s partnerem do wellness centra nebo do lázní, na společnou masáž, či koupel v bublinkách…

Cyklus blíženecké Luny má kvalitu tuku, což znamená, že snadněji trávíme tučná jídla. Ale měli bychom být opatrní, máme-li nadváhu a potíže s látkovou výměnou. Můžeme však vyzkoušet řeckou kuchyni, nabízející i skvělá zeleninová jídla, saláty atd.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. K energii těchto dnů se hodí světle modrá a zelená barva. Svůj outfit můžeme zvýraznit náhrdelníkem s modrým azuritem nebo celestýnem. Radost nám udělá vůně kokosu nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.