Horoskopy

23. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 1. – symbol Džbán

Tento čas si vyhradíme pro meditaci a zklidnění. Velmi dobře funguje také naše představivost a vizualizace. Vhodný je i půst, tělo se dokáže zbavit nečistot a také naše duše se uvolňuje z negativních vzorců a přesvědčení.

Zvyšuje se naše intuice, chápeme, proč se nám určité věci v životě stali, odpouštíme sami sobě i ostatním, vnímáme jednotu a harmonii božství…

Luna ve Střelci - ubývá

Energie těchto dnů je společenská, otevřená komunikaci a přátelům, rodině, partnerovi. Uděláme si čas na zábavu, setkání, humorné historiky a filmy.

Znamení Střelce ovládá kyčle, holeně a pánev. Ti, kteří mají sedavý způsob života pocítí bolesti zad a kříže intenzivněji. Prospěji protahovací a uvolňující cviky a pohyb, nejlépe chůze, při které tělo rovnoměrně zatěžujeme. Uděláme si čas na saunu, která uvolní naše svaly, masáž nebo teplou, bylinkovou lázeň.

Luna ubývá, můžeme si dopřát více dobrot, jíme dostatek bílkovin, např. ryby, drůbež, nebo čočku, fazole, hrách, také ovoce, ořechy a semínka. Můžeme více kořenit i solit. Popíjíme teplé bylinkové nebo ovocné čaje, které si přisladíme medem. Kávu i čaj můžeme osladit stevii, je přírodní a málo kalorická.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Dnes nám bude slušet vínová nebo světle modrá barva. Z kamenů můžeme vybrat almandín nebo modrý topaz.

Svůj osobní prostor můžeme provonět vůní santalu nebo eukalyptu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.