Horoskopy

23. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 2. – symbol Žezlo

Den, kdy se budeme rozmazlovat a uděláme si čas pro sebe, své koníčky a dostatečnou relaxaci, která nás nabije energií pro další dny. Můžeme se naladit na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, vnitřního ztišení. Užíváme si příjemných věcí, vyhýbáme se negativním lidem, informacím a zprávám.

Luna v Kozorohu – ubývá

Zaměřujeme se na důležité věci, jsme aktivní a snažíme se vše vidět z realistické stránky.

V těchto dnech se staráme o tělo, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, zajdeme k profesionálům, v případě, že to naše peněženka „nezvládá“, nakoupíme kvalitní přírodní produkty domů. Je to také vhodný čas pro depilaci, čištění pleti, manikúru i pedikúru.

Ve dnech Kozoroha můžeme jíst více slaných pokrmů; platí to však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami. Uvaříme si vydatnou polévku, můžeme vyzkoušet ruský boršč nebo zelňačku, vydrží nám jako hlavní jídlo i více dní. Můžeme si dopřát i více tučnějších pokrmů, protože Luna ubývá.

Elegantní je kombinace bílá–šedá, kterou můžeme doplnit výrazným šperkem. Z kamenů můžeme vybrat hematit nebo perly.

Dnes nám zavoní gardénie nebo ibišek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.