Horoskopy

23. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 7. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace, a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Rybách - ubývá

Tyto dny přinášejí snivou náladu, můžeme utíkat do „lepších světů“. Prohlubuje se naše empatie a vzrůstá touha pomáhat druhým.

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám - v oblasti nártů, kotníků a chodidel; vhodná je reflexní masáž. Také čištění pleti, proti kolísavé náladě nám pomůže relaxační koupel.

Naše váha se nemění, může i mírně klesat, což využijeme pro detoxikační a odtučňovací kúry. Popíjíme kopřivový čaj. Živnou energii je list; připravíme si k obědu salát, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

K vodnářské energii těchto dnů patří bledě zelená nebo citrónově žlutá. Nejlepší volbou pro tento den bude šperk s akvamarínem nebo ametrínem. Doma nám může vonět sladká vůně růže nebo šeříku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.