Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 23. 8. Symbol Ganéša

Silný den, kdy se zaměříme na informační pole, daří nám se nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.
Vydáno: 23.08.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Býku - ubývá

Dny Luny v Býku jsou stabilní. Zajímá nás dobré jídlo, setkávání s přáteli a rodinou, pohoda.

Energie je pomalejší; musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat. Především zrozencům Býka pomůže pohyb, procvičování oblasti šíje a krční páteře, mírné předklony a záklony, otáčení krkem do všech stran. Poprosíme někoho z rodiny, aby nám lehce namasíroval šíji. Pěstíme pokožku těla, v létě to zvlášť uvítá.

Jíme střídmě a nepřeháníme to s tučnými potravinami, sladká pokušení také omezíme. Můžeme vyzkoušet středomořskou kuchyni, špagety a noky nahradíme nízkokalorickými těstovinami, nebo tzv. Perfekt pastou, což je zelenina upravená jako špagety. Trávení podpoříme chlazeným čajem šalvějovým nebo mátovým. Hodně pijeme, především nesycenou vodu; dáme si i střik z bílého vína.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Dnes nám bude slušet fialová nebo hnědá v kombinaci s bílou. Opravdu výjimečným kamenem je fialový čaroit nebo krásný bronzit. Můžeme vyzkoušet vůni vetiver nebo levanduli.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama