Horoskopy

23. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 23. 8. Symbol Ganéša

Silný den, kdy se zaměříme na informační pole, daří nám se nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna v Býku - ubývá

Dny Luny v Býku jsou stabilní. Zajímá nás dobré jídlo, setkávání s přáteli a rodinou, pohoda.

Energie je pomalejší; musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat. Především zrozencům Býka pomůže pohyb, procvičování oblasti šíje a krční páteře, mírné předklony a záklony, otáčení krkem do všech stran. Poprosíme někoho z rodiny, aby nám lehce namasíroval šíji. Pěstíme pokožku těla, v létě to zvlášť uvítá.

Jíme střídmě a nepřeháníme to s tučnými potravinami, sladká pokušení také omezíme. Můžeme vyzkoušet středomořskou kuchyni, špagety a noky nahradíme nízkokalorickými těstovinami, nebo tzv. Perfekt pastou, což je zelenina upravená jako špagety. Trávení podpoříme chlazeným čajem šalvějovým nebo mátovým. Hodně pijeme, především nesycenou vodu; dáme si i střik z bílého vína.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Dnes nám bude slušet fialová nebo hnědá v kombinaci s bílou. Opravdu výjimečným kamenem je fialový čaroit nebo krásný bronzit. Můžeme vyzkoušet vůni vetiver nebo levanduli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.