Horoskopy

24. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 11. – symbol Mušle

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a ladíme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách nás určí trpělivosti, pochopení a diplomacii v osobních i pracovních vztazích.

Ledviny podle astromedicíny, kterou už uznávali i takoví léčitelé jako Avicena, Paracelsus a Hildegarda von Bingen, patří právě ke znamení Vah. V zimním období ledvinám dopřejeme teplo a dostatek tekutin. Pro pocit harmonie si dopřejme úžasnou detoxikační medovou masáž celého těla nebo horkou čokoládovou.

Znamení Vah představuje v klasické astrologii oblast partnerských vztahů, které by měly být co nejharmoničtější. Setkání u jednoho stolu ať již osobní, či pracovní je v těchto dnech namístě. Najdeme restauraci, kde je klid a nehraje tu hlasitá hudba, kde je příjemná obsluha a vkusný interiér a především skvělá kuchyně. Až takové rajské místo najdete, podělte se o tuto informaci s ostatními…

Vyhneme se pokud možno trhání zubů, operacím v oblasti ledvin a beder. Krásnou nevšední kombinací je zelená a fialová.

Z drahokamů můžeme zvolit amazonit nebo ametrín. Vyzkoušejme esenci bergamotu nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.