Horoskopy

24. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 24. 8. – symbol Krokodýl

Odložíme náročné pracovní úkoly i obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim.

Luna v Býku – ubývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, nemáme tendence zbytečně riskovat.

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř, v těchto dnech je větší náchylnost k zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušejme mandlový krém nebo olej, další skvělý „produkt“ přírody je olej argánový.

Zvolíme netučné pokrmy, lehčí, masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně šalvějový čaj, skvěle poslouží i šťáva z červeného grepu nebo voda s citrónem nebo limetkou.

Opatrně solíme, pozor na tučné jídlo, operace v oblasti krku .

Typické barvy pro znamení Býka jsou růžová a zelená. Krásným, nevšedním kamenem je rodochrozit a drahokam smaragd. Bude se nám líbit orientální vůně moschusu nebo pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.