Horoskopy

25. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 10. – symbol Mušle

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité mít „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme psychiku pomocí hudby, nebo koupele při svíčkách.

Luna ve Lvu - ubývá

Snažíme se nezatěžovat srdce přílišnou fyzickou námahou. Vyhýbáme se stresujícím situacím a lidem. Vhodná je návštěva kadeřníka, sestřih, barva i melír vydrží déle. Můžeme si nechat upravit také své „drápky.“

Můžeme si dopřát více toho, co nám chutná, při ubývající Luně tělo tolik neukládá. Zaměříme pozornost na správnou skladbu jídla, můžeme se nechat inspirovat tzv. „dělenou stravou. Chceme-li mlsat, dáme si kvalitní, hořkou čokoládu, row pochoutky.

Královskou, elegantní kombinací je bílá a zlatá. Ke znamení Lva se hodí diamant, můžeme zvolit také zirkon.

Naše nervi zklidní vůně lípy nebo meduňky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.