Horoskopy

25. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 11. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky, vše bereme s nadhledem a vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.

Luna ve Vahách - ubývá

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, snažíme se o pochopení a toleranci k druhým lidem, jak v práci, tak i doma.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního dnes pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Dopřejeme si čas k procvičení pánve, boků. Prospěje teplá lázeň, sprcha, ale především procvičování pánve a masáž bederní oblasti.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Můžeme zvolit tučnější pokrmy, Luna je ve své ubývající fázi a je zimní období. K dochucení použijeme koření, vyhneme se zbytečnému solení.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Z barev nám dnes bude slušet růžová, v kombinaci s šedou. Z říše kamenů můžeme vybrat jemný kunzit nebo almandín. Vonět nám dnes může královna květin – růže nebo divizna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.