Horoskopy

25. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 11. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky, vše bereme s nadhledem a vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.

Luna ve Vahách - ubývá

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, snažíme se o pochopení a toleranci k druhým lidem, jak v práci, tak i doma.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního dnes pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Dopřejeme si čas k procvičení pánve, boků. Prospěje teplá lázeň, sprcha, ale především procvičování pánve a masáž bederní oblasti.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Můžeme zvolit tučnější pokrmy, Luna je ve své ubývající fázi a je zimní období. K dochucení použijeme koření, vyhneme se zbytečnému solení.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Z barev nám dnes bude slušet růžová, v kombinaci s šedou. Z říše kamenů můžeme vybrat jemný kunzit nebo almandín. Vonět nám dnes může královna květin – růže nebo divizna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.