Horoskopy

25. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 25. 2. – symbol Zrcadlo

Den, kdy si můžeme uvědomit, že vše, co se nám děje, odráží naši podstatu, nás samé. Neřešíme nic důležitého, můžeme lehce podlehnout lžím a podvodům. Snažíme se zbavovat různých závislostí a negativních myšlenkových vzorců. Zbytečně nevydáváme peníze, nenakupujeme, peníze nepůjčujeme.

V práci i doma může být napětí, proto se raději vyhneme konfliktům – dle zásady moudřejší ustoupí. Vhodná je očista těla i duše, hledání rovnováhy.

Luna ve Vahách – ubývá

Toužíme po rovnováze, vyhýbáme se důležitým rozhodnutím. Zkrášlujeme svůj osobní prostor, ve vztazích se snažíme o diplomacii.

Zvláštní pozornost věnujeme ledvinám a pánvi, zacvičíme si, vyjdeme na procházku. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní i ledviny. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

Můžeme začít s očistnou nebo odtučňovací kúrou, méně solíme a vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo: kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu.

Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny.

Vyhneme se chirurgickým zásahům v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla.

Barvou pro dnešek je světle růžová až pivoňková, pro ty, kteří růžovou „nemusí“, je to blankytně modrá.

Krásným kamenem, který přináší do života lásku, je kunzit, levnější variantou je růženín.

Volíme jemnou vůni ambry nebo omamnou vůni ylang-ylangu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky peníze ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.