Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 26. 10. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky, všechno bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.
Vydáno: 26.10.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Panně - ubývá

Dny klidné energie, pořádku; dokážeme zvládnout různé pracovní resty.

Vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením, a proto je dobré dbát na skladbu stravy. Staráme se o vlasy; prospěje jim nový sestřih, barva, maska, nebo zábal.

Za ubývajícího cyklu se nemusíme omezovat, ale ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; dík této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmán: mátu, šalvěj, fenykl.

Vyhneme se konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu. Pro dnešek je vhodná modrá nebo zelená barva. Zvolit můžeme mnohobarevný fluorit nebo ametrín.

Vyzkoušet můžeme příjemnou vůni heřmánku nebo máty.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama