Horoskopy

26. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 10. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky, všechno bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.

Luna v Panně - ubývá

Dny klidné energie, pořádku; dokážeme zvládnout různé pracovní resty.

Vše dobré, co uděláme pro naše bříško, mu v těchto dnech prospěje. Dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením, a proto je dobré dbát na skladbu stravy. Staráme se o vlasy; prospěje jim nový sestřih, barva, maska, nebo zábal.

Za ubývajícího cyklu se nemusíme omezovat, ale ve dnech vlády Luny v Panně bývá zažívací systém náchylnější k problémům s trávením. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře; dík této úpravě se v ní zachovají všechny vitamíny. Pijeme nápoje pro podporu práce střev a proti nadýmán: mátu, šalvěj, fenykl.

Vyhneme se konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu. Pro dnešek je vhodná modrá nebo zelená barva. Zvolit můžeme mnohobarevný fluorit nebo ametrín.

Vyzkoušet můžeme příjemnou vůni heřmánku nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.