Horoskopy

27. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 11. – symbol Lotosový květ

Vhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme navštívit poradce, astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme si sami zkusit zadat otázku pomocí motivačních karet, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna ve Štíru - ubývá

Čekají nás náročné dny. Energie Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi a uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

V neděli si najdeme chvíli pro sebe: vypneme mobil, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku, a relaxujeme. Je před námi novoluní, můžeme se na ně připravit. Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky, a je nám krásně…

Jídlo můžeme náležité okořenit a vyzkoušet nezvyklé recepty: row stravu, vegetariánské dobroty. Náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, v zimním období především teplé náboje.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Krásnou kombinací je modrá se stříbrnou.

Kamenem, který nám dodá energii je hematit nebo apatit. Z vůní můžeme vybrat kadidlo nebo geránium.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.