Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 27. 9. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenechme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.
Vydáno: 27.09.2016
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Lvu – ubývá

Energické dny lví Luny nás nutí k aktivitě a sebeprosazení. Toužíme být ve společnosti a užívat si příjemných stránek života.

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Je krásný podzim, vyjdeme si na procházku, náladu nám spraví návštěva divadla nebo posezení s přáteli u sklenky vína, které při rozumné konzumaci podporuje srdce a chrání jeho zdraví.

K snídani si dáme kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do rybí restaurace nebo si dáme kuřecí či krůtí maso. Jako dezert či k svačině zvolíme ovoce nebo tvarohový dortík. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

Pro tyto dny se hodí také blankytná modrá se žlutou. Z kamenů nádherný alexandrit nebo sluneční kámen. Naší mysl zklidní esence levandule nebo vanilky.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama