Horoskopy

27. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 9. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti – tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenechme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme ji na všechny strany.

Luna ve Lvu – ubývá

Energické dny lví Luny nás nutí k aktivitě a sebeprosazení. Toužíme být ve společnosti a užívat si příjemných stránek života.

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Je krásný podzim, vyjdeme si na procházku, náladu nám spraví návštěva divadla nebo posezení s přáteli u sklenky vína, které při rozumné konzumaci podporuje srdce a chrání jeho zdraví.

K snídani si dáme kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do rybí restaurace nebo si dáme kuřecí či krůtí maso. Jako dezert či k svačině zvolíme ovoce nebo tvarohový dortík. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

Pro tyto dny se hodí také blankytná modrá se žlutou. Z kamenů nádherný alexandrit nebo sluneční kámen. Naší mysl zklidní esence levandule nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.