Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 28. 2. – symbol Leopard

Dnes máme dostatek energie, můžeme být i bojovní, musíme proto dávat pozor na své jednání i slova. Určitě se nedoporučuje však začínat nic nového, spíše dokončovat. Neřešíme materiální oblast, nepodepisujeme žádné smlouvy, půjčky, úvěry, leccos důležitého můžeme přehlédnout.
Vydáno: 28.02.2017, Martina Hrušková
Vaše věštba na úterý
Vaše věštba na úterý Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Rybách – přibývá

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Ráno si přivstaneme a celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, poskakováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. mentolovou mastí. Nezapomeneme na pěstění pokožky celého těla, vyhneme se úpravě a mytí vlasů.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě – ovoci, zelenině. Pokud možno se vyhneme konzumaci masa, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. Po celý den pijeme teplé tekutiny, podporující zažívání a nervovou soustavu.

Dnes nám budou slušet odstíny světle modré nebo zelené. Z kamenů můžeme vybrat chryzopras nebo opál. Bude nám vonět damašská růže nebo slaměnka.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama