Horoskopy

28. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 2. – symbol Leopard

Dnes máme dostatek energie, můžeme být i bojovní, musíme proto dávat pozor na své jednání i slova. Určitě se nedoporučuje však začínat nic nového, spíše dokončovat. Neřešíme materiální oblast, nepodepisujeme žádné smlouvy, půjčky, úvěry, leccos důležitého můžeme přehlédnout.

Luna v Rybách – přibývá

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Ráno si přivstaneme a celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, poskakováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. mentolovou mastí. Nezapomeneme na pěstění pokožky celého těla, vyhneme se úpravě a mytí vlasů.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě – ovoci, zelenině. Pokud možno se vyhneme konzumaci masa, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. Po celý den pijeme teplé tekutiny, podporující zažívání a nervovou soustavu.

Dnes nám budou slušet odstíny světle modré nebo zelené. Z kamenů můžeme vybrat chryzopras nebo opál. Bude nám vonět damašská růže nebo slaměnka.

Sdílejte článek
Štítky luna astrologie předpověď horoskopy Mac OS X Leopard Leopard

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.