Horoskopy

28. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 28. 3. – symbol Orel

Dnešek má být podle starých prognostik úspěšným dnem. Těm, kdo mají vědomé spojení s božským Zdrojem, se daří na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti.

Luna ve Štíru – ubývá

Čeká nás náročný den. Energie Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi a uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Najdeme chvíli pro sebe: vypneme mobil, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku, a relaxujeme. Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky, a je nám krásně…

Jídlo můžeme náležité okořenit a vyzkoušet nezvyklé recepty: row stravu, vegetariánské dobroty. Náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, v jarním období především teplé náboje.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Pro dnešek se hodí modrá barva se stříbrnými doplňky

Kamínky, které nám dodají energii jsou krásný, modrý apatit proti lítostivé náladě a hematit.

Naší náladu povznese vůně vanilky nebo pomerančových květů.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.