Horoskopy

28. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 8. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.

Luna v Raku - ubývá

V těchto dnech hluboce prožíváme své city a rodinné vztahy, zvláště vazby matka – děti.

Můžeme se cítit vlivem Luny v Raku zpomalení, energie těchto dní je pod vlivem vodního živlu. Nikam nespěcháme, užijeme si neděli nicneděláním. Pozvěme na oběd rodiče, zajděme společně na procházku. Večer si vyhradíme čas pro sebe; dokonale si vyčistíme pleť a natřeme ji výživným krémem. Vyzkoušejte krémy obsahující zlato.

V pondělí, po víkendu, si uděláme odlehčující den. Ve dnech Luny v Raku nám prospívají mléčné výrobky, zvláště zakysané, které dokáží poopravit naše zažívání. Také kaše a saláty z kořenové zeleniny, nebo gazdovské jídlo – brambory s máslem, pažitkou, bylinkami a kysané mléko, kefír.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, protože slábnou. Pro dnešek se hodí kombinace barev zelená - stříbrná. Pro ozdobu vybereme šperky s perletí nebo serafinitem. Vyzkoušejme esenci yzopu nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.