Horoskopy

28. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 8. – symbol Žába

Pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se říká BLÁTO. Lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek a kritiky. Vše bereme s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.

Luna v Raku - ubývá

V těchto dnech hluboce prožíváme své city a rodinné vztahy, zvláště vazby matka – děti.

Můžeme se cítit vlivem Luny v Raku zpomalení, energie těchto dní je pod vlivem vodního živlu. Nikam nespěcháme, užijeme si neděli nicneděláním. Pozvěme na oběd rodiče, zajděme společně na procházku. Večer si vyhradíme čas pro sebe; dokonale si vyčistíme pleť a natřeme ji výživným krémem. Vyzkoušejte krémy obsahující zlato.

V pondělí, po víkendu, si uděláme odlehčující den. Ve dnech Luny v Raku nám prospívají mléčné výrobky, zvláště zakysané, které dokáží poopravit naše zažívání. Také kaše a saláty z kořenové zeleniny, nebo gazdovské jídlo – brambory s máslem, pažitkou, bylinkami a kysané mléko, kefír.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, protože slábnou. Pro dnešek se hodí kombinace barev zelená - stříbrná. Pro ozdobu vybereme šperky s perletí nebo serafinitem. Vyzkoušejme esenci yzopu nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.