Horoskopy

3. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 1. - symbol Ibis

Jsme napojení na Univerzum, lehce se k nám dostávají informace, naše intuice pracuje naplno. Je to celkově pozitivní den, radostný, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi.

Velkou roli hrají v pozitivním vnímání i vůně – aromaterapie, voňavé svíčky, oleje, krémy, které aplikujeme na své tělo. Den vhodný pro věštby a nahlédnutí do budoucnosti…

Luna v Rybách - přibývá

Energie Ryb přináší vládu emocí, realita se stává šedou rutinou, přitahuje nás vše tajemné a mystické. Je čas meditovat a ponořit se do sebe nebo se plně oddat romantice a snění…

Znamení Ryb ovlivňuje nejvíce oblast chodidel, kotníků a nártu a také lymfatický systém. Proto je důležité věnovat pozornost právě těmto oblastem, skvělé jsou masáže – zvláště reflexních bodů na chodidlech a také koupele. V cyklu Ryb pečujeme i o svou duši a dopřejeme si kulturní zážitek – koncert, poslech relaxační hudby nebo divadlo či oblíbený film.

Ve fázi přibývající Luny tělo vše ukládá, proto omezíme příjem tučné stravy a omezíme pokud možno i sacharidy. Sladké si dopřejeme dopoledne na oběd si můžeme dát těstoviny, večer spíše zeleninu, ledový salát, rukolu, špenát atd. Pijeme teplé nápoje např. meduňkový nebo šalvějový čaj.

Omezíme alkohol, kávu, i léky, které akutně nepotřebujeme, nedoporučují se chirurgické zákroky v oblasti chodidel, kotníků, nártů.

Krásnou barvou pro dnešek je světle zelená nebo fialová. Z kamenů můžeme vybrat ametyst nebo citrín.

Z aromaterapie meduňku nebo santal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.