Horoskopy

3. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 2. – symbol Fénix

Čas na změny, transformaci, můžeme snadněji uzavřít svojí minulost a odpustit druhým. Je vhodný půst a čištění žaludku a střev.

Tento den je skvělý pro cesty za poznáním. Můžeme připravit léčivé přípravky, které mají velkou sílu k uzdravení. V práci máme úspěch a vše se nám daří lehce zvládat. Pozorní bychom měli být při manipulaci s ohněm – hlídáme zapálené krby, svíčky atd.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé dny Luny v Beranu nás učí nejdřív přemýšlet, a pak jednat. Důležitý je dnes pohyb, sport, a také erotika a sex.

Cyklus Luny v Beranu přináší nové nápady a touhu po úspěchu a zviditelnění. Smyslové orgány a celá oblast hlavy bývají v tyto dny choulostivější; snažíme se rozdělit si práci, a pokud to nepůjde, uděláme si čas i na odpočinek a relaxaci.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu a nepospíchat ani u oběda. Na oběd si dáme libové maso s velkou zeleninovou přílohou nebo netučné ryby. Vhodné jsou také zeleninové, krémové polévky, které nás stačí zasytit, dostatečně pijeme, vyhýbáme se chladným nápojům.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Z barev můžeme vyzkoušet neotřelou kombinaci červená–zelená.

Z velké škály kamenů je vhodný malachit nebo jaspis červený. Naši mysl zklidní jemná vůně vanilky nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.