Horoskopy

3. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 3. – symbol Jeřáb

Pociťujeme příliv pozitivní energii, jsme plní zájmu o nové věci a budoucnost. Dopřejeme si zážitky, páteční večer můžeme využít k setkání s lidmi, které máme rádi a s kterými je nám dobře. Sdílíme svoje vize a cíle s přáteli a rodino, společně plánujeme návštěvy i letní cesty.

Luna v Býku – přibývá

Řešíme finanční a materiální záležitosti, zbytečně neriskujeme, rozhodnutí, která uděláme, jsou pro budoucnost pozitivní.

Je doba předjaří, snažíme se vyhnout sychravému počasí, dostatečně chráníme tělo, zvlášť oblast krku. Posilujeme imunitní systém, při nachlazení kloktáme slanou vodu nebo cucáme šalvějové bonbóny.

Jíme kořenovou zeleninu, můžeme si uvařit mrkový perkelt, červenou řepu, cuketu. Uvaříme si boršč, celerové placky nebo hranolky z tominambur. Zajdeme si na suši, řasy a ryby obsahují jód, který tělu prospívá.

Typickou kombinací tohoto znamení je zelená a růžová. Z kamenů můžeme vybrat rodonit nebo malachit.

Dnes nám bude vonět cedr nebo maliny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.