Horoskopy

3. září 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 9. – symbol Levhart

Dnes bychom měli být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou propuknout i doma. Jednejme podle zásady: Moudřejší ustoupí. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas, kdy se nám bude dařit.

Luna v Panně – přibývá

Klidná energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Dokážeme vidět detaily, které nám unikaly.

Správné vylučování podpoříme nejen skladbou jídelníčku ale i pohybem. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Nalačno vypijeme sklenici teplé vody s citronem a vytvoříme tak v našich střevech zásadité prostředí. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, jíme častěji, ale menší porce.

Zvolíme svěží zelenou nebo okrovou barvu. Ozdobíme se šperkem s lazuritem nebo růžovými perlami. Radost nám může udělat vůně červeného grepu nebo čokolády.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.