Horoskopy

30. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 12. - symbol Roh hojnosti

Dnes musíme být opatrní, aby se z hojnosti nestala přesycenost. Všeho s mírou! Pokoušíme se o rovnováhu v duchovní i hmotné sféře. Věnujeme pozornost tělu i duši. Užíváme si, ale myslíme i na druhé. Jsme štědří a obdarováváme přátele, rodinu i své blízké.

Luna v Kozorohu - přibývá

Znamení Kozoroha ovlivňuje pohybový aparát, kostru, klouby a pleť. Je správný čas zajít do sauny, nebo si udělat doma horkou lázeň, skvělá je rašelinová koupel, pak se zabalit do županu a odpočívat.

V tyto dny si můžeme dopřát sladké imléčné výrobky, jogurty, tvaroh, sýry, vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. S jídlem to nepřeháníme, Luna přibývá a také šetříme svoje zažívání před náročným závěrem roku a Silvestrem.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Z barevného spektra se pro dnešek hodí fialová nebo zelená. Z kamenu fialový sugilit nebo girasol Svůj domov můžeme provonět mátou nebo vůní skořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.