Horoskopy

30. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 30. 3. – symbol Slon Ganéša

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i k druhým.

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Střelci – ubývá

Pod vlivem Luny ve Střelci jsme akční, chceme se bavit, cestovat a zažívat dobrodružství, chceme se učit novým věcem.

V těchto dnech nic nepřeháníme, šetříme tělo i psychiku. Zajdeme si na výstavu, pustíme si filmy plné akce, dobrodružství a cest – získáme inspiraci i nadhled. Doporučují se výživné pleťové kúry, anti aging terapie pro péči a obnovu pokožky.

Pečlivě vybíráme, co jíme. Můžeme si opatřit inspiraci – kuchařky specialit z celého světa i exotické suroviny dnes snadno zakoupíme. Nežijeme-li ve velkém městě, použijeme e-shopy. Jedlíci masa mohou ochutnat zvěřinu: kančí, jelení nebo daňčí pochoutky. Pijeme teplé nápoje, podporující práci jater a slinivky.

Barvou dnešního dne je vznešená fialová nebo svěží zelená.

Skvělým doplňkem budou šperky s krásným ametrínem nebo akvamarínem.

Naše smysly okouzlí vůně růže nebo santalového dřeva.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Ganéša

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.