Horoskopy

30. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 30. 4. – symbol Krokodýl

Snažíme se odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Neměli bychom podléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Vzdušná energie Vodnářů přináší nový vítr, nápady a spoustu plánů do budoucna. Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Nezatěžujeme holeně, bedra a kyčle, volíme umírněnější sportovní aktivity; jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si můžeme dopřát více dobrot. Připravíme si lososa, krůtí nebo drůbeží maso, s velkou zeleninovou přílohou. Pro ty, kdo nejedí maso, je vhodná čočková polévka nebo kapustnice. Doplňujeme hořčík, pijeme teplé bylinkové květové čaje - lipový, šípkový.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder.

Dnes nám bude slušet světle modrá nebo jasně oranžová barva.

Z drahokamů je skvělou volbou ametyst nebo topaz.

Náš byt osvěží vůně citrónové máty nebo borovice.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.