Horoskopy

31. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 31. 1. – symbol Jednorožec

V tento den dokáže naše tělo dokonale zpracovat a využít veškerou potravu, kterou příjme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíce prospělo.

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky a kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna v Rybách - přibývá

Snažíme se vše přijímat, máme vládu nad emocemi, slovy, neubližujeme a nenecháme si ublížit.

V těchto dnech platí pro všechny nevynechat ranní sprchu, v případě napětí a stresu během dne si zápěstí oplachujeme studenou vodou a představujeme si, jak od nás veškeré starosti a problémy odcházejí…Vytváříme ve své duši klid a pohodu, zastavíme se a zhluboka se nadechneme.

Můžeme zajít do vegetariánské nebo veganské restaurace a vyzkoušet místo masa pokrmy z tofu – nebo tempehu, zeleniny. Během dne volíme lehčí stravu, hodně pijeme, vyhneme se konzumaci kávy, zkusíme třeba meltu nebo zelenou kávu.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Barvou dnešního dne je světle modrá nebo zelená

Z kamenů můžeme vybrat labradorit nebo chryzopras. Dnes nám bude vonět vanilka nebo fialka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.