Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 31. 1. – symbol Jednorožec

V tento den dokáže naše tělo dokonale zpracovat a využít veškerou potravu, kterou příjme. Proto je důležitý výběr jídla, aby nám co nejvíce prospělo.
Vydáno: 31.01.2017
Vaše věštba na úterý
Vaše věštba na úterý Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemusíme se přejídat, ale zároveň si nic nezakazujeme a sníme to, co nás láká, naše intuice a moudrost těla nám napoví. Tento den není vhodný pro pracovní schůzky a kontrakty, obchody a finanční transakce.

Luna v Rybách - přibývá

Snažíme se vše přijímat, máme vládu nad emocemi, slovy, neubližujeme a nenecháme si ublížit.

V těchto dnech platí pro všechny nevynechat ranní sprchu, v případě napětí a stresu během dne si zápěstí oplachujeme studenou vodou a představujeme si, jak od nás veškeré starosti a problémy odcházejí…Vytváříme ve své duši klid a pohodu, zastavíme se a zhluboka se nadechneme.

Můžeme zajít do vegetariánské nebo veganské restaurace a vyzkoušet místo masa pokrmy z tofu – nebo tempehu, zeleniny. Během dne volíme lehčí stravu, hodně pijeme, vyhneme se konzumaci kávy, zkusíme třeba meltu nebo zelenou kávu.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Barvou dnešního dne je světle modrá nebo zelená

Z kamenů můžeme vybrat labradorit nebo chryzopras. Dnes nám bude vonět vanilka nebo fialka.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama