Horoskopy

4. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 10. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí, tělo nám samo řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas pro změny; ale chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…

Luna ve Štíru – přibývá

Důležité jsou emoce, naše nálada se může rychle měnit, problémy v komunikaci s ostatními.

V tyto dny je také větší zájem o sexuální hrátky, energie je plná erotiky, můžeme jí plně užít. Pěstíme pokožku celého těla, aplikujeme výživné hojivé masky a zábaly, např. bahenní, nebo zkusíme kyslíkovou terapii.

V těchto dnech tělo ukládá, a tak si vybíráme stravu, která je kvalitní a méně kalorická. Polévky, netučná masa, saláty a ovoce. Vyhneme se přílohám, vyloučíme z jídelníčku brambory i pečivo. Dostatečně pijeme, je podzim, proto dáme přednos spíše teplým nápojům, energetickým a vitamínovým drinkům.

K dnešnímu dni se hodí decentní šedá v kombinaci se stříbrnými doplňky. Svůj out fit můžeme doplnit šperkem s obsidiánem vločkovým nebo hematitem. Využijeme sílu esence červeného grepu nebo ylang-ylangu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.