Horoskopy

4. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 11. – symbol Jeřáb

Nerozptylujeme se informacemi, jež nám neslouží a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Snažíme se být s harmonickými a pozitivními lidmi. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale uvědomujeme si, že naše budoucnost je v našich rukách…

Luna ve Střelci – přibývá

Ranní start do nového dne je důležitý, věnujeme se cvičení, procházce, jdeme pěšky do práce. Máme za své tělo zodpovědnost, měli bychom se o ně co nejlépe starat. V těchto dnech můžeme pociťovat bolesti holení. Pomůže nám masáž nebo lázeň v teplé vodě, nejlépe s rašelinou.

Nejvhodnější je jíst pokrmy z vařené kořenové zeleniny, jako je celer, řepa, mrkev, brambory nebo pastinák; je mnoho skvělých receptů, z nichž vykouzlíme jídlo, které bude chutnat všem a ještě prospěje našemu zdraví.

Barva dnešního dne je granátová nebo zelená. Z kamenů nám dodá energii křišťál nebo labradorit.

Esence citrusové trávy nebo skořice osvěží náš osobní prostor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.