Horoskopy

4. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 12. – symbol Jeřáb

Energie Luny ve Vodnáři nám pomáhá s výběrem informací, které jsou pro nás nezbytné; ostatnímu nevěnujeme pozornost. Měli bychom si uvědomit, že o našem postoji si rozhodujeme sami.

Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují. Navštívíme poradce zabývající se osobním rozvojem a pozitivním myšlením.

Luna ve Vodnáři - přibývá

Luna v tomto cyklu je volnomyšlenkářská, chce mít prostor a svobodu, žádné omezování.

Vodnářská energie nás zve k zábavě, do společnosti, zimní období přeje různým setkáním - i pracovním, všemožným oslavám a plesům. Nepřehánějme to však s radovánkami, alkoholem a jídlem, ani s tancem a erotikou. Naše tělo se rychle unaví a nezbude nám síla na další aktivity. Důležité je umět v pravou chvíli vypnout. Jedno moudré přísloví nám radí: Když nejvíc pospícháš, tak si sedni.

Luna přibývá, platí pravidlo, že tělo víc ukládá. Chceme-li být štíhlí, volíme stravu, která prospívá tělu a je i chutná. Při sestavování jídelníčků „na míru“ si můžeme nechat poradit od odborníků. S novým životním stylem začneme po svátcích a po závěru roku.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder. Vyzkoušejme barvy žlutou v kombinaci s tmavě, zelenou.

Krásným kamenem je zelený nefrit nebo žlutý opál. Vůně, která nám dodá sebevědomí je ylan-ylang nebo vetiver.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.