Horoskopy

4. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 8. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, hrozí neuvážené kroky, kterých bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas.

Luna ve Lvu - přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí a rozdmýchání vášní. Touhu uspět a být vidět, i tendence k utrácení a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla, se nám vrátí. Vyhneme se všemu, co zatěžuje srdce: těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace. Uděláme si čas na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech kolem Novoluní jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Pozornost věnujeme pitnému režimu, nejlepší je pramenitá, čistá voda bez bublin a přísad.

Královskou, anticky krásnou kombinací je bílá se zlatou. Z kamenů můžeme vybrat opál nebo jantar. Vyzkoušejme omamnou vůni oudu nebo jemnou, mléčnou ambru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.