Horoskopy

5. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 10. – symbol Ibis

Nerozptylujeme se informacemi, jež nám neslouží a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Snažíme se pobýt s harmonickými a pozitivními lidmi. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale uvědomujeme si, že naše budoucnost je v našich rukou.

Luna ve Štíru – přibývá

Vášnivá Luna ve vodním znamení Štíra může přinést silné emoce, stres a hádky.

Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace ani lidi, kteří nás stresují. Využijeme očistnou sílu vodního elementu, dopřejme si koupel, procházku kolem vodního zdroje. Snažíme se o harmonii a klid v duši.

Uvaříme si kapustové karbanátky nebo celerové bramboráky nebo rajčatovou polévku nebo salát s rukolou a kozím sýrem. Uvaříme si čaj k podpoře a pročištění močových cest. Raději se vyhneme kávě, alkoholu a různým povzbuzovačům.

Dopřejeme si dramatickou kombinaci černá–bílá. Dnes nám bude slušet šperk s černým turmalínem nebo křišťálem. Příjemnou náladu nám přinese vůně mimózy nebo citronové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.