Horoskopy

5. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 11. - symbol Kohout

Dnes máme silné napojení na božský Zdroj. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dávat pozor na to, co si přejeme; naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna v Kozorohu - přibývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu - protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citrónem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně, a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory. Můžeme si uvařit polévky, nebo dušenou zeleninu, rizoto atd.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Krásnou kombinací barev je tmavě modrá indigo a bílá. Z nových kamenů vybereme celestín nebo dumortierit.

Přírodu a les připomene vůně borovice a jasmín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.