Horoskopy

5. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 3. – symbol Fénix

Vhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Bájný pták Fénix je v mnoha kulturách symbolem přeměny a znovuzrození. Nevíme-li si v něčem rady můžeme navštívit odborníky, nebo si sami zkusit zadat otázku pomocí karet nebo kyvadla.

Luna v Blížencích – přibývá

Důležité je správné dýchání, dech je život. V energii blíženecké Luny jsme náchylnější k respiračním chorobám, preventivně posilujeme naši imunitu a chráníme se před proměnlivým počasím, nosíme nepromokavou obuv, deštník a více vrstev oblečení.

Uděláme si čas na vydatnou snídání, energie dne je těkavá, možná nebudeme mít dostatek času na oběd. Večer nás může dohnat hlad a v této fázi Luny se snažíme jíst méně, udáme si salát, česnekovou polévku, nebo si dáme jablko, banán nebo salát z mrkve.

Slušet nám bude světle modrá nebo písková barva. Naší náladu pozvedne jaspis nebo akvamarín.

Pro lepší dýchání zvolíme esenci eukalyptu nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.