Horoskopy

5. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 6. – symbol Lampa a Roj hojnosti

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být pokud možno chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.

Luna v Blížencích

Ideální čas pro ukončení starého a na vykročení k novým věcem, zvláště pak v oblasti práce, kariéry, obchodu a studia. Otevřeme se novým informacím v duchovní oblasti, ale i v činnostech, pro které je třeba inspirace – např. v umělecké sféře, ale i ve výzkumu.

Uděláme si rituál: připravíme si oranžovou nebo modrou svíčku, a žádáme o hlubší pochopení univerzálních zákonů a našeho životního poslání.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – NOVOLUNÍ

Novoluní je nový začátek: vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na to podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit své myšlenky. Co v tento den naplánujeme, to se může v budoucnosti objevit v našem životě.

2. lunární den – ROH HOJNOSTI

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Krásnou kombinací je barva oranžová s modrou. Kamenem, který nám dodá sílu je kalcit, ženskou energii podpoří měsíční kámen. Provoňme svůj prostor nevtíravou vůní mléčné ambry nebo vanilky.

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.