Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 5. 8. – symbol Strom poznání

Je čas duchovního rozvoje, sebepoznávání a ladění mysli pro příjem informací. Energie analytické Panny nám pomůže získat ty nejdůležitější informace. Jdeme na vycházku do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.
Vydáno: 05.08.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Panně – přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinností pracovních i osobních.

Lunární cyklus v Panně nás vede k péči o tělo. Po ranní sprše se natřeme mlékem nebo mastí z konopí, použijeme přírodní antiperspirant, který si můžeme udělat doma. Potřebujeme 10 ml kokosového oleje, 15 ml škrobu, 15 ml jedlé sody, pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Vše smícháme, a dáme do kelímku od krému.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl, její působení je zesíleno, proto solíme méně. Panna ovlivňuje střeva a trávení; dopřáváme si kvalitní jídlo v menších porcích. V žádném případě se neodbýváme fast foodem nebo jídlem z mikrovlnky! Pijeme vlažné nálevy z třezalky, máty, čekanky nebo speciální čaje na podporu trávení.

Pozor na alkohol, solení, operace v oblasti ledvin a pánve. Velmi elegantní letní kombinací je bílá a písková barva. Z doplňků můžeme vybrat šperk s růžovým korálem nebo serpentinem. Vyzkoušejme esenci chrpy nebo měsíčku.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama