Horoskopy

5. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 8. – symbol Strom poznání

Je čas duchovního rozvoje, sebepoznávání a ladění mysli pro příjem informací. Energie analytické Panny nám pomůže získat ty nejdůležitější informace. Jdeme na vycházku do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Panně – přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinností pracovních i osobních.

Lunární cyklus v Panně nás vede k péči o tělo. Po ranní sprše se natřeme mlékem nebo mastí z konopí, použijeme přírodní antiperspirant, který si můžeme udělat doma. Potřebujeme 10 ml kokosového oleje, 15 ml škrobu, 15 ml jedlé sody, pár kapek oblíbeného esenciálního oleje. Vše smícháme, a dáme do kelímku od krému.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl, její působení je zesíleno, proto solíme méně. Panna ovlivňuje střeva a trávení; dopřáváme si kvalitní jídlo v menších porcích. V žádném případě se neodbýváme fast foodem nebo jídlem z mikrovlnky! Pijeme vlažné nálevy z třezalky, máty, čekanky nebo speciální čaje na podporu trávení.

Pozor na alkohol, solení, operace v oblasti ledvin a pánve. Velmi elegantní letní kombinací je bílá a písková barva. Z doplňků můžeme vybrat šperk s růžovým korálem nebo serpentinem. Vyzkoušejme esenci chrpy nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.