Horoskopy

6. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 2. – symbol Koruna

Náročný den na naší psychiku a smysly, raději nevyvíjíme zbytečnou aktivitu a soustředíme se na dokončení již započatých věcí. Jsme pozornější při jakékoli činnosti, i při komunikaci s ostatními lidmi mohou nastat nedorozumění.

Luna v Blížencích - přibývá

Pod vlivem Luny ve znamení Blíženců jsme náchylnější k respiračním chorobám, preventivně posilujeme naši imunitu a chráníme se před proměnlivým počasím vrcholné zimy, kdy nás mohou překvapit teplotní výkyvy.

Uděláme si čas na vydatnou snídání, energie dne je těkavá, proto se snažíme zklidnit, odpočívat a dát si chvíli i na oběd v klidu, s kolegy nebo přáteli. Vyhneme se pokud možno rychlým občerstvením. A v období přibývající Luny si dáme pozor na večerní plenění ledničky.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

K tomuto dni se hodí modrá barva ve všech odstínech v kombinaci s bílou. Z kamenů můžeme vybrat tyrkys nebo křišťál.

Naší respirační soustavě prospěje vůně eukalyptu nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.