Horoskopy

6. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 6. 3. – symbol Netopýr

Náročný den, měli bychom věnovat pozornost všemu, co děláme. Snadno podlehneme iluzi, klamu. Raději nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce a nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna v Blížencích - přibývá

Ve dnech Luny v Blížencích si naplánujme různé dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce. Vzdušný element je neposedný, proto je potřebná větší koncentrace.

Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy. Pleť a celé tělo osvěžíme sprchou, střídáme horkou a studenou vodu, upravujeme nehty.

V cyklu přibývající Luny se snažíme jíst střídmě, vyhneme se tučným a kořeněným pokrmům. Volíme lehčí zeleninové, vegetariánské jídlo, nebo netučná masa s velkou zeleninovou přílohou.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Dnes nám bude slušet nebeská modř v kombinaci s bílou. Z říše kamenů můžeme vybrat lapis lazuli nebo girasol. Esence máty uvolní naše dýchací cesty, domov můžeme provonět levandulí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.