Magická Luna pro každý den: 6. 4. – symbol Chobotnice

Dle lunární magie je dnes den, kdy je lepší nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Rybách budeme prožívat silné emoce. Můžeme být vztahovační a vyvářet v komunikaci s ostatními zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plány do budoucnosti.

Luna v Rybách – ubývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne – to jsou dny Luny v Rybách.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou, bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Jemné energie Luny v Rybách podpoří nejlépe světle růžová nebo uzemňující hnědá.

Pozitivní náladu může pomoci ukotvit sluneční kámen nebo něžně růžový kunzit.

Dopřejme si vůni jasmínu nebo zajímavou canangu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky ryby

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.