Horoskopy

7. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 5. – symbol Roh hojnosti

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Luna v Býku - přibývá

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná, zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzím, jsme realisté.

Citlivá je oblast krku, podléháme snadněji infekcím. Cvičíme, a preventivně uvolňujeme krční páteř, vhodné jsou i masáže zad a šíje. Vyhledáváme klidné prostředí, hluk nás stresuje. Na obličej a dekolt aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky.

Jsme opatrní při skladbě jídelníčku. Volíme lehce stravitelnou a méně kalorickou stravu. Dušená zelenina, rizoto, lečo s masem nebo bez, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Náladu nám podpoří sklenička dobrého vína, nebo piva.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Barvou, která podtrhne naší osobnost je dnes hnědá nebo zelená. Vhodným kamenem je býčí oko nebo gaia stone. Vyzkoušíme vůni vetivru nebo granátového jablka.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky jídlo energie maso Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.