Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 7. 5. – symbol Roh hojnosti

Vstaneme brzy, je to dobrý start do nového dne. Naladíme se na změny, máme dostatek energie k jejich realizaci. Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.
Vydáno: 07.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Býku - přibývá

Vibrace těchto dnů bývá stabilní, klidná, zemitá. Soustředíme se na plány do budoucna, zvláště v hmotné oblasti, nepodléháme iluzím, jsme realisté.

Citlivá je oblast krku, podléháme snadněji infekcím. Cvičíme, a preventivně uvolňujeme krční páteř, vhodné jsou i masáže zad a šíje. Vyhledáváme klidné prostředí, hluk nás stresuje. Na obličej a dekolt aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky.

Jsme opatrní při skladbě jídelníčku. Volíme lehce stravitelnou a méně kalorickou stravu. Dušená zelenina, rizoto, lečo s masem nebo bez, ryby a mořské produkty. Solíme méně, jídlo dochutíme kořením, česnekem nebo mořskými řasami. Náladu nám podpoří sklenička dobrého vína, nebo piva.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Barvou, která podtrhne naší osobnost je dnes hnědá nebo zelená. Vhodným kamenem je býčí oko nebo gaia stone. Vyzkoušíme vůni vetivru nebo granátového jablka.

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama