Horoskopy

7. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 8. – symbol Jeřáb

Nerozptylujeme se informacemi, které jsou pro nás nicotné a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Vyhledáváme společnost harmonických a pozitivních lidí. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně; uvědomujeme si však, že naše budoucnost je v našich rukou.

Luna ve Vahách - přibývá

Nejdůležitější jsou pro nás harmonické vztahy - partnerské, rodinné i pracovní. Vnímáme intenzivněji krásu kolem sebe.

Naše tělo, vystavené slunečním paprskům, potřebuje více péče. Mažeme se před i po opalování, zvláště lidé vyššího středního věku. Nešetříme na sobě, používáme kvalitní kosmetické přípravky. Podle odborníků jsou nejlepší oleje - kokosový nebo arganový.

Zkusíme si udělat pampeliškový nebo měsíčkový salát. Skvělá je i kopřivová polévka s pohankou, kopřivový špenát, a pro milovníky masa kopřivové karbanátky. V cyklu Luny ve Vahách si hlídáme pitný režim; pro ledviny je to velmi důležité.

Vyhneme se pokud možno trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkoholu. Nevšední kombinací barev je svěží zelená a temně fialová. Z minerální říše můžeme vybrat amazonit nebo překrásný ametrín. Z vůní mátu nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.