Horoskopy

7. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 7. 8. – symbol Jeřáb

Nerozptylujeme se informacemi, které jsou pro nás nicotné a jen zbytečně zaměstnávají naši pozornost. Vyhledáváme společnost harmonických a pozitivních lidí. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně; uvědomujeme si však, že naše budoucnost je v našich rukou.

Luna ve Vahách - přibývá

Nejdůležitější jsou pro nás harmonické vztahy - partnerské, rodinné i pracovní. Vnímáme intenzivněji krásu kolem sebe.

Naše tělo, vystavené slunečním paprskům, potřebuje více péče. Mažeme se před i po opalování, zvláště lidé vyššího středního věku. Nešetříme na sobě, používáme kvalitní kosmetické přípravky. Podle odborníků jsou nejlepší oleje - kokosový nebo arganový.

Zkusíme si udělat pampeliškový nebo měsíčkový salát. Skvělá je i kopřivová polévka s pohankou, kopřivový špenát, a pro milovníky masa kopřivové karbanátky. V cyklu Luny ve Vahách si hlídáme pitný režim; pro ledviny je to velmi důležité.

Vyhneme se pokud možno trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkoholu. Nevšední kombinací barev je svěží zelená a temně fialová. Z minerální říše můžeme vybrat amazonit nebo překrásný ametrín. Z vůní mátu nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.