Horoskopy

8. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 11. – symbol Fontána

Poznáváme svou minulost, své kořeny, a kdo se toho odváží, také svůj osud – karmu. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, popovídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme tak informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna ve Vodnáři - přibývá

V období vodnářské Luny jsme citlivější v oblasti kyčlí a beder. Nezatěžujeme tělo fyzickou námahou, prospějí nám mírné protahovací cviky. Zajdeme do suché sauny, nebo si zaplavat. Při pocitu únavy odpočíváme s nohama nahoře.

V zimním období naše tělo potřebuje více vitamínů a minerálů, doplňujeme vitamín C, zinek, selen, a zvláště hořčík pro posílení nervové soustavy. Při přibývající Luně se snažíme jíst méně, vaříme si zelňačku, nebo fazolovou polévku, která nás posilní.

Vyzkoušejme zajímavou kombinaci nebesky modré a zemité hnědé. Krásnými kameny jsou chalcedon a achát. Naší náladu povzbudí esence borovice nebo jasmín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.