Horoskopy

8. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 12. – symbol Fontána

Poznáváme svou minulost, své kořeny, a kdo se odváží, pozná i svůj osud – karmu. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, popovídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti. Získáme tím informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna v Beranu – přibývá

Tyto dny přejí změnám a novým začátkům, chceme poznat nové lidi, mít zajímavé zkušenosti.

Energická Luna v Beranu nás nutí k mnoha aktivitám; měli bychom najít pravou míru – rovnováhu. Tu se Beran učí od protilehlého znamení Vah. V tomto lunárním cyklu se v zimním období doporučuje nosit čepice, kloboučky, chránit si hlavu. Odpočiňme si od všech starostí – jděme na procházku nebo vybijme energii pohybem, cvičením či tancem.

Tělu dodáváme dostatek vitamínů a látek podporujících imunitu. Extrakty, čaje, tablety – nejvhodnější je vždy „zelená lékárna“, v zimním období je ale výběr omezený. Dovážené ovoce a zelenina jsou často pěstovány uměle, pomocí různých hydroponích technik a ve sklenících, a kvalita zde neodpovídá ceně. Můžeme sáhnout do vlastních zásob džemů a kompotů, které jsme si v létě zavařili.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Energii nám dodá červená nebo sytě modrá barva.

Krásnými kameny jsou rubín nebo larimar. Vůně pačuli nebo mandarinky přinese radostnou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.